İSTANBUL (AA) - Martı'nın 5'inci yılı kutlamaları kapsamında düzenlediği Togg çekilişi sonuçlandı.

KSO Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri’ne başvuru süresi uzatıldı KSO Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri’ne başvuru süresi uzatıldı

Şirketten yapılan açıklamaya göre Martı, kuruluşunun 5'inci yılını kutlamak için düzenlediği "Martı TAG Kullanıcısına Togg Hediye" kampanyasının kazananını duyurdu. Martı Kurucusu Oğuz Alper Öktem, şanslı Martı TAG kullanıcısına Togg marka aracı teslim etti.

Yolcu veya sürücü olarak Martı TAG deneyimini yaşayanlar arasından yapılan çekilişte, İrem Nur Yanar adlı Martı TAG kullanıcısı, Togg T10X model otomobilin sahibi oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Öktem, Martı olarak, Türkiye'de sürdürülebilir ve yenilikçi ulaşım çözümleriyle ulaşımın geleceğini şekillendirdiklerini belirtti.

Öktem, Martı TAG kullanıcısına hediye ettikleri Togg ile yenilikçi ulaşımın geleceğine olan inançlarını pekiştirmek istediklerini kaydederek, "Kazanan kullanıcı, büyük mutluluk ve heyecanla yeni aracını teslim alırken, Martı'nın bu özel hediyesi için teşekkürlerini ifade etti. Bu etkinlik, Martı'nın kullanıcılarına verdiği değeri ve onları her zaman ön planda tuttuğunu bir kez daha göstermiş oldu. Martı, 5'inci dönümüne özel düzenlediği bu kampanyayla, yenilikçi ulaşım çözümleri alanındaki liderliğini pekiştirirken, kullanıcılarına sürdürülebilir ve çevreci bir gelecek için ilham vermeye devam ediyor." ifadelerini kullandı.