Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Karadeniz Bölge Komutanlığı'nda düzenlenen iftar programına katıldı. Programa ilişkin Zonguldak Valiliği'nden yapılan açıklama şu şekilde:

"KAHRAMAN ASKERLERİMİZ"

"Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu, Kdz. Ereğli Bölge Komutanlığında düzenlenen iftar programında vatani görevini icra eden Mehmetçiklerimizle bir araya geldi.  Valimiz Hacıbektaşoğlu: “Bugün burada, iftar sofrasında bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu kutsal ayın bereketi ve rahmetiyle dolu zaman diliminde, siz değerli Mehmetçiklerimizle bir arada olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum. Sizler, milletimizin varlığı ve güvenliği için fedakarca görev yapan kahraman askerlerimizsiniz. Vatanımızın her karış toprağı için canınızı ortaya koyarak, sınırlarımızı koruyor, milletimizin huzur ve güvenliğini sağlıyorsunuz. Milletimizin duaları ve desteği her zaman sizinle birlikte. Sizlerin cesareti, fedakarlığı ve vatan sevgisi, Türkiye'nin daima dimdik ayakta durmasını sağlayacaktır. Bu iftar sofrasında, siz kahraman Mehmetçiklerimize bir kez daha teşekkürlerimi sunuyor, görevlerinizde muvaffakiyetler diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun.”

UĞUR EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Tuğamiral Niyazi Uğur ev sahipliğinde düzenlenen programa; İl Jandarma Komutanı Kıd. Alb. Cezmi Yalınkılıç, Kaymakam Mehmet Yapıcı, Kdz. Ereğli Cumhuriyet Başsavcısı Akın Çetin ile çok sayıda Mehmetçiğimiz ile askeri personel katıldı. "

0540 (4)0540 (3)0540 (2)0540 (1)

"SEÇİM BİTTİ, İŞİMİZE BAKACAĞIZ" "SEÇİM BİTTİ, İŞİMİZE BAKACAĞIZ"

(Haber: Fahrettin Özaydın)