Zonguldak Havalimanı'nın (ZONHAV) genişletme ve yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Yeni bir vizyon yakalayan Zonguldak Havalimanı'nın logosu da değişti. Yarışmaya Türkiye ve yurt dışından da eserler katıldı. Birinciliği ise Çaycuma'lı Kemalettin Özkan kazandı.

Ülkemizde bir ilk  YURTAŞTAN YASA TEKLİFİ Ülkemizde bir ilk YURTAŞTAN YASA TEKLİFİ

ZONHAV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Kahya, konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı: "ZONHAV olarak başlatmış ve Siz değerli hemşerilerimizin beğeni ve yorumları dahil tüm öğeler dikkate alınarak değerlendirmiş ve seçimini yapmış olduğumuz logo yarışmasında birinci olan Çaycumalı Kemalettin Özkan ve ikinci olan Konyalı kardeşimiz Uğur Turgut beylere ödül ve plaketlerini takdim ettik. Üçüncü olan kardeşimiz İstanbul da olduğu ve çalıştığı için gelemedi. Ödülünü posta ile kendisine göndereceğiz. Bu süreçte emek veren 69 yarışmacının tümümü tebrik ediyoruz. Ödül almaya hak kazanan kardeşlerimizi tebrik ediyor, üstün başarılar diliyoruz.

"TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ"

Süreci başarıyla tamamlayan başta Koordinatörümüz Hamza Tunç kardeşim olmak üzere tüm personelimi kutluyorum. Olumlu olumsuz eleştiriler hepsi kabulümüzdür. Önemli olan şudur, Karaelmas diyarımız herşeyin en iyisine layıktır. Katkılarınızdan dolayı yorum yapan eleştiren beğenip beğenmeyen tüm katılımcılara teşekkürü bir borç biliriz. Herşey herkesin gönlünce olsun "

WhatsApp Image 2023-10-26 at 14.18.15WhatsApp Image 2023-10-26 at 14.18.15 (1)WhatsApp Image 2023-10-26 at 14.18.14