FİLTRE PLASTİK FABRİKASI AÇILDI FİLTRE PLASTİK FABRİKASI AÇILDI


Bize en çok sorulardan biri, imzaların işe yarayıp yaramadığı. Change.org’da başlatılan kampanyalara imza atan biri olarak, belki sen de bu sorunun cevabını merak ediyorsun. 
Neriman Akdermir, lösemi hastası annesinin kullandığı 40 bin TL değerindeki ilaç SGK ödeme kapsamından çıkarılınca bir kampanya başlatmış ve imzalar sayesinde sesini duyurabilmişti. Kendisi, kampanyasının nasıl başarıya ulaştığını aşağıdaki şekilde anlatıyor:
“Lösemi ve kök hücre naklinin hayati riskler taşıyan yan etkileriyle mücadele eden tüm hastalar adına başlattığımız kampanya başarıya ulaştı, sesimizi duyurduk ve ilaç tekrar ödenmeye başladı. Bu süreçte mücadelemize destek olan herkese; ailem ve kampanyayı takip eden tüm hastalar adına sonsuz teşekkür ederim. Bu güzel haberi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İyi ki varsınız :)"
Neriman gibi, Change.org aracılığıyla sesini duyurmak için kampanya başlatan yüzlerce kişi var. Sana gönderdiğimiz kampanya e-postaları, sesini duyurmak isteyenlere destek olmak için. Bundan sonra da kampanyaları imzalamaya devam etmen, sesini duyurmak isteyen insanlar için çok önemli.
Seninle, yine sağlığı için mücadele eden bir kadının, Derya Güray’ın başlattığı kampanyayı paylaşıyorum. Bu kampanyayı imzalayıp paylaşarak, kanser ilaçlarının SGK ödeme kapsamına alınması için hem Derya Güray’a, hem de bu ilaçları alması gereken diğer insanlara yardımcı olabilirsin.
Kanser Hastaları Kaderine Terk Edilmesin. İmmunoterapi ve Akıllı İlaçlar Karşılansın


LİNK: https://www.change.org/p/37678101/psf/offer/subscription?offer_id=15131