İSTANBUL (AA) - Samsung Electronics, tanıtım dönemine özel gerçekleştirdiği kampanya kapsamında, Galaxy Fit3 alan kullanıcılara özel bir kordon hediye ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Samsung Galaxy Fit3, kullanıcıların günlük yaşamlarında akıllı teknolojiyi sorunsuz bir şekilde entegre etmelerini sağlayan yenilikçi bir yaklaşım sunuyor.

Galaxy Fit3, kullanım kolaylığı, kişiselleştirme seçenekleri ve bir dizi akıllı özellik ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Akıcı ve sezgisel bir arayüz ile donatılmış olan ve kullanıcıların cihazın geniş özellik setinden yararlanmalarını sağlıyor.

Besa Holding artan konut talebini karşılamak için Ankara'da 4 şantiye birden kuruyor Besa Holding artan konut talebini karşılamak için Ankara'da 4 şantiye birden kuruyor

36.8 gramlık ağırlığı, 1 santimetreden daha ince, hafif gövdesi, yumuşak dokusu ve kolay temizlenebilir floroelastomer kauçuk kordonu, uzun süreli kullanımda rahat bir deneyim sunuyor. Kordonun hızlı ve kolay değiştirilebilir tasarımı, kullanıcıların diledikleri zaman stil değişikliği yapmalarına olanak tanıyor.

Koyu gri, pembe ve gümüş renk seçeneklerine sahip Samsung Galaxy Fit3, teknolojiyi sunan, günlük aktivitelerden yoğun egzersiz seanslarına kadar her ana eşlik eden, kullanıcı dostu bir aksesuar olarak dikkati çekiyor.

Samsung Electronics ayrıca tanıtım dönemi için gerçekleştirdiği kampanyada, Galaxy Fit3'ü satın alan herkese, 399 lira değerinde şık bir kordon hediye ediyor.