GÜNCELLEME 3 - BBP Genel Başkanı Destici'nin bulunduğu araç Tokat'ta kaza yaptı GÜNCELLEME 3 - BBP Genel Başkanı Destici'nin bulunduğu araç Tokat'ta kaza yaptı

TOKAT (AA) - Tokat Belediyesi, kentin birçok noktasında altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ediyor.

Osman Gazi Caddesi'nde tamamlanan çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, caddenin altyapı ve asfalt çalışmalarını tamamlanarak trafiğe açıldığını, cadde kenarında yapılacak peyzaj çalışmaları ile bu caddedeki çalışmalarını tamamlayacaklarını söyledi.

Haftaya başlarken daha önceden inşaatı için geldiği alanların tamamlanmış halini görmek için incelemelerde bulunduklarını anlatan Eroğlu, şunları kaydetti:

"Organize Sanayi Bölgemiz ile Bedestenlioğlu ve Derbent mahallelerinin içinden geçen Osman Gazi Caddesi'nde yapımı tamamlanan çalışmaları inceledik. Yaklaşık bir aydır burada çalışmalarımız oldu. Hem altyapısını hem zemin iyileştirmesini hem de asfalt çalışmasını yapıp bitirdik. Yaklaşık bir haftadır da hizmete açtık. İnşallah en kısa zamanda yol çizgilerini atıp caddenin hemen yanındaki yürüyüş alanları, bisiklet yollarını da yapıp çalışmanın tamamını bitirmiş olacağız. 10 metre genişliğinde yolda yaklaşık 1 kilometre asfalt çalışması yaptık. Şehrimize hayırlı olsun diyorum."