AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bugüne kadar görev yapan seçilmişlere hizmetlerinden ötürü teşekkür etti, sandıktan çıkan iradeyi saygıyla karşıladıklarını belirtti.

CHP’den yurt dışında örgütlenme atağı: Paris Birliği kuruldu! CHP’den yurt dışında örgütlenme atağı: Paris Birliği kuruldu!

Çağlayan, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Kıymetli Hemşerilerim; Yerel seçim maratonu bugün itibari ile neticelenmiştir. Öncelikle; sandığa giderek iradesini beyan eden tüm hemşerilerime teşekkür ederim. Milletimizin iradesi her şeyin üstündedir. Sandıktan çıkan iradeyi saygıyla karşılıyoruz. Bugüne kadar ilçelerimize, beldelerimize, mahallelerimize, köylerimize ve şehirlerimize hizmet eden tüm belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Yeni seçilen belediye başkanlarımıza, belediye meclis üyelerimize, il genel meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza başarılar diliyorum.Önce memleket, önce Zonguldak diyerek, hemşerilerimizin huzuruna, refahına ve faydasına olan her işin yanında olacağımızı deklare ediyorum.Ortak hedefimiz ve sevdamız olan Zonguldak’ımızda seçim süresince kayda değer bir problem olmaması, bizi sevindirmiştir. Seçim kampanya döneminden bugüne kadar fedakarca görev yapan herkesi tebrik ediyorum."

(Haber Merkezi)